KONTAKT OSS

KONTAKT OSS

STYRET 2021-2022

Leder:

Stig Nedregård

E-post: nedregardstig@gmail.com
Telefon: 911 36 883

1. Varamedlem og MiniStormen:

Ragnhild Otterlei

E-post: otterleiragnhild@yahoo.no
Telefon: 405 57 378

Nest Leder og Tur gruppe:

Gordon Bergh

E-post: gordon@stormensupport.no
Telefon: 923 43 735

2. Varamedlem og Butikk:

Jostein Hjeldnes

E-post: hjeldnes@gmail.com
Telefon: 976 08 160

Økonomi, Butikk og Medlemsansvarlig:

Torgeir Nogva

E-post: torgeir@stormensupport.no
Telefon: 906 14 206

Facebook, Instagram og Web ansvarlig:

Stig Nedregård

E-post: nedregardstig@gmail.com
Telefon: 911 36 883

Sekretær og Medlemskontakt:

Daniella Baarholm

E-post: daniella@baarholm.com
Telefon: 916 42 640

Arrangement, Tur og Sponsoransvarlig:

Svein Liid

E-post: sveinliid@outlook.com
Telefon: 484 03 944

Tifo og Tribuneansvarlig:

Steffen Stette

E-post: steffen@stormensupport.no
Telefon: 952 65 125

Kontroll komite:

• Sindre Næss
• Jorunn Schønefeld

MiniStormen og Arrangement gruppe:

Caroline Nogva

E-post: Caroline.nogva.cn@gmail.com
Telefon: 971 46 541

Styremedlem og Tifo/Tribune gruppe:

Emil Strand

E-post: emil@stormensupport.no
Telefon: 938 04 202

Valg komite:

• Magne Ertresvåg
• Camilla Skuggen Johnsen

KONTAKT OSS